Venalisa 15 ml гел лак за нокти, светла портокалова боја натопена од УВ предводена пролетна летна гел за нокти Полски нокти стартер за маникир салон за дома, 0,53 мл
  • Неодамнешно

Venalisa 15 ml гел лак за нокти, светла портокалова боја натопена од УВ предводена пролетна летна гел за нокти

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет : Полски за нокти од 1x гел Обем : 15мл/0,53 fl. ❤ Повеќе капацитет : Во споредба со друг мал капацитет од 5 ml или 8ml, нашиот капацитет за лак за нокти на гел е 15 ml, што е потрајно. ❤ Здравје : Полскиот лак за нокти е изработен од природна смола која е безопасна смола, нетоксична, еколошка, висок квалитет и низок мирис. Application Апликација и добра издржливост : Со соодветна примена, долготрајно најмалку 3 недели и е лесно да се научи дури и ако се користи за прв пат. Perferfect Подарок : Убавите бои можат да ве натераат да привлечете внимание во секоја пригода. Лесна тежина и лесна за носење, тоа е совршен подарок за неа. ❤tips : Излечи под UV или LED ламба за 90-120 секунди. Потребно е основно и горниот капут. ❤ Повеќе капацитет : Во споредба со друг мал капацитет од 5 ml или 8ml, нашиот капацитет за лак за нокти на гел е 15 ml, што е потрајно. ❤ Здравје : Полскиот лак за нокти е изработен од природна смола која е безопасна смола, нетоксична, еколошка, висок квалитет и низок мирис. Application Апликација и добра издржливост : Со соодветна примена, долготрајно најмалку 3 недели и е лесно да се научи дури и ако се користи за прв пат. Perferfect Подарок : Убавите бои можат да ве натераат да привлечете внимание во секоја пригода. Лесна тежина и лесна за носење, тоа е совршен подарок за неа. ❤tips : Излечи под UV или LED ламба за 90-120 секунди. Потребно е основно и горниот капут. Премногу густо?. Примената на секој тенок палто е клучот, проверете дали четката нема премногу на неа пред да ги започнете ударите. Ве молиме, проверете ја ватажата на вашата ламба. Дали лекувате само 30 секунди? Предлагаме : основно палто излечи за 30 секунди. Полски со гел секој палто - 60 секунди. Врвен палто - 60 секунди. Избришете со алкохолна памучна топка. Совети за да избегнете чипс. Пред да аплицирате, ве молиме осигурете се дека ноктите се целосно суви, чисти и без масло. Не нанесувајте гел на кожата или кутикулата. Нанесете гел на работ на секоја нокти за да го запечатите гелот со четката хоризонтално за да избегнете чипс.