СТАРТЕР ЗА ПРАВО СОСТОЈБА СОЛЕНЕРСКИ СОСТОЈБА ЗА HONDA ATV TRX500 FOURTRAX НАДВОРЕШНИОТ РУБИКОН 2001-2011 TRX650 FOWERTRAX RINCON 2003-2005 TRX680 FourTRAX RINCON 2006-2010 TRX90 TRX350 TRX400 TRX400 TRX500 TRX650
  • Неодамнешно

СТАРТЕР ЗА ПРАВО СОСТОЈБА СОЛЕНЕРСКИ СОСТОЈБА ЗА HONDA ATV TRX500 FOURTRAX НАДВОРЕШНИОТ РУБИКОН 2001-2011

DEN 119.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% нова единица за задниот дел изградена за да ги исполни спецификациите на OEM Лесен за инсталирање, голема моќност на вртење, намалување на електрична струја за стартување на прекинувачот. Релето со високи перформанси, изработено од бакар, спречува 'рѓа и е лесно да се запали. Предметот одговара само на наведениот специфичен модел. За да бидете сигурни дека делот одговара на вашиот модел, проверете го описот на артикалот. Конзервација на енергија. Ниска потрошувачка на гориво. 1 : бакарна шипка. Чист бакар без кислород, добра спроводливост. 2 : Пластични делови. Отпорност на висока температура и отпорност на изолација. 3 : Бакарна жица. Чистата бакарна емајлирана жица без кислород за да се обезбеди ефикасен почеток. Електричните делови на патната страст се произведени на спецификациите на OEM за извонредни перформанси. Ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите најдобра услуга.