20W PD Брз полнач со 6ft USB C-USB C-кабел замена за сите нови таблети за пожар, Fire HD10, HD10 Plus, HD8 HD8 Plus, Fire 8 10 деца Pro, Детско издание
  • Неодамнешно

20W PD Брз полнач со 6ft USB C-USB C-кабел замена за сите нови таблети за пожар, Fire HD10, HD10 Plus, HD8

DEN 255.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За сите нови таблети за пожар, Fire HD10, HD10 Plus, HD8 HD8 Plus, Edition Fire Kids, Fire HD 7 8 10 Kids Pro (2019-2021), New Fire HD7, Kids Edition, Kids Pro-12th Generation 2022 Release, Kindle Paperwhite 11 -та генерација -2021 PD 15 W 20 W Адаптер за напојување + 3А тип C-тип Ц, брзо полнење за вашите уреди. Мало тело, голема енергија, помал полнач за wallидови од 50% ви нуди максимална моќност што ви треба. 6 FT 3 A USB C-USB C кабел, подолг кабел за полнење, полесно за употреба. Ако има незадоволство, ве молиме слободно да ни испратите е-пошта, ние ќе ви дадеме задоволителна програма за продажба на продажба, нема да ги потрошите вашите пари, благодарам за вашата поддршка. За сите нови таблети за пожар, Fire HD10, HD10 Plus, HD8 HD8 Plus, Edition Fire Kids, Fire HD 7 8 10 Kids Pro (2019-2021), New Fire HD7, Kids Edition, Kids Pro-12th Generation 2022 Release, Kindle Paperwhite 11 -та генерација -2021. PD 15 W 20 W Адаптер за напојување + 3А тип C-тип Ц, брзо полнење за вашите уреди. Мало тело, голема енергија, помал полнач за wallидови од 50% ви нуди максимална моќност што ви треба. 6 FT 3 A USB C-USB C кабел, подолг кабел за полнење, полесно за употреба. Ако има незадоволство, ве молиме слободно да ни испратите е-пошта, ние ќе ви дадеме задоволителна програма за продажба на продажба, нема да ги потрошите вашите пари, благодарам за вашата поддршка. Charger USB C For For : New Fire Tablet : Fire HD8 Plus, Fire HD10 Plusfire 8 Kids Edition, Fire 10 Kids Edition 2019 2020 2012 Release Fire HD 10-9th Generation 2019; Fire HD10-11th Generation 2021 Fire HD8-10th Generation 2020 New Fire HD7, Детско издание, деца Pro-12th Generation 2022 Release Kindle Paperwhite 11-та генерација -2021 Должина : 6-от кабел за полнење, погодно за вашата употреба Пакување : 15 W 20 W PD адаптер за напојување+6 FT USB C-USB C Кабел Безбедност : Полначот се среќава со UL, CE, CE, CE, CE, CE, CE, CE, CE, CE, CE, CE, CE, CE, CE, FCC Стандард кој го прави користењето на безбедноста на клиентот ги обезбеди нашите услуги : Ако има незадоволство, ве молиме слободно да ни испратите е-пошта, ние ќе ви дадеме задоволителна програма по продажбата, нема да ги потрошите вашите пари, благодарам за поддршката благодарам многу.