Столпчиња за нокти и rhinestones 3D Nail Art Heart Heart Big for Rhinestone Crystal Dia -
  • Неодамнешно

Столпчиња за нокти и rhinestones 3D Nail Art Heart Heart Big for Rhinestone Crystal Dia -

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : Стил 7 Пакетот вклучува : 10 парчиња/ Поставете легура за уметност за нокти за rhinestone (18 типови Факултативно) Забелешка : 1. Ве молиме, дозволете грешки од 1-2 см поради рачното мерење, проверете дали не ви пречи пред да нарачате.Се на разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Семални предмети, ве молиме, држете се подалеку од малите деца. Блескави, привлечни додатоци за уметност за нокти за дневна декорација, 18 типа, слободно менуваат бојата и сјај ја секоја нокти. Ефект : Широко сорти на бои можат да создадат најразлични заслепувачки дизајни на нокти. Добро запечатување за да се заштити од истурање. Доста количина може да ги задоволи вашите потреби за декорација и DIY. Погодни за професионална употреба или домашна употреба. Пакетот вклучува : 10 парчиња/ Поставете легура за уметност за нокти за rhinestone (18 типови Факултативно) Забелешка : 1. Ве молиме, дозволете грешки од 1-2 см поради рачното мерење, проверете дали не ви пречи пред да нарачате.Се на разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Семални предмети, ве молиме, држете се подалеку од малите деца. Блескави, привлечни додатоци за уметност за нокти за дневна декорација, 18 типа, слободно менуваат бојата и сјај ја секоја нокти. Ефект : Широко сорти на бои можат да создадат најразлични заслепувачки дизајни на нокти. Добро запечатување за да се заштити од истурање. Доста количина може да ги задоволи вашите потреби за декорација и DIY. Погодни за професионална употреба или домашна употреба. Карактеристики : Ootdty и блескава, привлечни додатоци за уметност за нокти за дневна декорација, 18 типа, слободно промена на бојата и сјај на секоја нокти. Ефект : Широко сорти на бои можат да создадат најразлични заслепувачки дизајни на нокти. Добро запечатување за да се заштити од истурање. Доста количина може да ги задоволи вашите потреби за декорација и DIY. Поставете и за професионална употреба или домашна употреба. Убеди : Примена на нокти на УВ гел, акрилни нокти, природни нокти, совети за нокти, гел полски, гел или акрилен прашок за нокти, итн. Погоден и за личен и за нокти салон.