Vintiquewise (ТМ Светски куфер за патувања/градите, сет од 2
  • Неодамнешно

Vintiquewise (ТМ Светски куфер за патувања/градите, сет од 2

DEN 1439.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : Голема : 15,5 "x 10,5" x 5,5 "мали : 13,4" x 8,6 "x 4,4" Куфер во стил на патување со светски марки со печатени екран. Разноврсна и практична големина за случајот со носење; Уникатно декоративно складирање. Издржлива конструкција на влакна; Црно -бела надворешна завршница; Внатрешна обвивка за црна ткаенина. Удобна црна кожна рачка од кожна, исечете; Метални агли и брава. Нашите топли и добредојдени куфери ги враќаат деновите на старо време. Запомнете колку сте возбудени кога бевте мало дете што ќе ги погледнете старите гради на баба ти, нашиот декоративен куфер ќе ги врати тие спомени и ќе ви помогне да создадете и некои нови.