TJIRIS Dental Lab Vacuum Forming and Sholding Machine Поранешна опрема 220V
  • Неодамнешно

TJIRIS Dental Lab Vacuum Forming and Sholding Machine Поранешна опрема 220V

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Покријте погоре со вакуумска машина за формирање може да ротира 90 ° одлево или десно Компатибилен со целата стоматолошка термопластика. Пакет : 1*машина за формирање на вакуум, 1*приклучок за кабел за напојување, 1 торба челични решетки, рачен 1*. Тој е погоден за стоматолошка лабораторија и фабрика. Пред да користите, прочитајте ја упатството за сериозно упатство. Ако се сомневате во машината, контактирајте не во кое било време : >). Покријте погоре со вакуумска машина за формирање може да ротира 90 ° одлево или десно. Компатибилен со целата стоматолошка термопластика. Пакет : 1*машина за формирање на вакуум, 1*приклучок за кабел за напојување, 1 торба челични решетки, рачен 1*. Тој е погоден за стоматолошка лабораторија и фабрика. Пред да користите, прочитајте ја упатството за сериозно упатство. Ако се сомневате во машината, контактирајте не во кое било време : >). Machine Voltage за формирање на вакуум : 220 V/50 Hz ± 10% 110 V/60 Hz ± 10% моќност : 1000 WSIZE : 25*21*30 CMPACKAGE Тежина : 6,3kg Product Desicription : 1. Вакуумскиот мотор обезбедува прецизно надолно вшмукување. Вакуум поранешен е неопходна стоматолошка опрема за формирање разни видови пластика, филмови. Многу е лесно да се работи или да се користи.