Електрични овци Hilitand 850W, 2800 вртежи во минута, електрични клипови со овци, електрични клипери за чешлање за овци, американски приклучок 110V
  • Неодамнешно

Електрични овци Hilitand 850W, 2800 вртежи во минута, електрични клипови со овци, електрични клипери за

DEN 2138.88

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сечилото на острината е изработена од висок јаглероден челик преку третман на топлина, што има карактеристики на висока цврстина Кога користите електрични овци за овци, запомнете да ги подмачкувате лопатките и да избегнете долго време. Напојувањето на овој ножици на козјо клипер е 850 W, може да обезбеди до 2800 вртежи во минута за зголемена ефикасност, правејќи ја вашата работа на стрижење овци, кози, алпаци, итн. Полесно и побрзо, со едноставен дизајн, траен и лесен за употреба. Овој дизајн на електрични овци од стрижење на воздушниот канал може ефикасно да ја расипе топлината, моторот и да не ја запали машината и може да понуди заштита за животните. This wool clippers can offer 6 speeds, the low speed (1‑3) provides accurate performance to cut sensitive areas, while high speed (4‑6) provides maximum power for faster trimming and full body shaving, with stable output and low consumption, Помогнете да добиете. Овие електрични ножици за овци се погодни за овци, кози, лами, алпаки кои имаат моќен мотор. Ве молиме, не користете го на кучиња и мачки. Сечилото на острината е изработена од висок јаглероден челик преку третман на топлина, што има карактеристики на висока цврстина. Кога користите електрични овци за овци, запомнете да ги подмачкувате лопатките и да избегнете долго време. Напојувањето на овој ножици на козјо клипер е 850 W, може да обезбеди до 2800 вртежи во минута за зголемена ефикасност, правејќи ја вашата работа на стрижење овци, кози, алпаци, итн. Полесно и побрзо, со едноставен дизајн, траен и лесен за употреба. Овој дизајн на електрични овци од стрижење на воздушниот канал може ефикасно да ја расипе топлината, моторот и да не ја запали машината и може да понуди заштита за животните. This wool clippers can offer 6 speeds, the low speed (1‑3) provides accurate performance to cut sensitive areas, while high speed (4‑6) provides maximum power for faster trimming and full body shaving, with stable output and low consumption, Помогнете да добиете.

Item Type:
Electric Sheep Shears
Material:
ABS, high carbon steel
Plug:
US Plug 110V
Power:
850W
No Load Speed:
2800RPM
Package List:
1 x Host:
1 x User Manual:
1 x Screwdriver:
1 x Oil Bottle:
1 x Brush:
2 x Carbon Brush:
1 x Storage Box :