Андроид 10 Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС Радио 2.5 Д Екран На Допир forVWBora C-Trek -2019 Окта Јадро 6GB Ram МЕМОРИЈА 128GB ROM
  • Неодамнешно

Андроид 10 Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС Радио 2.5 Д Екран На Допир forVWBora C-Trek

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветната, започнете ја вашата одлична џуниор. Мултифункционален : Онлајн забава( онлајн видео (HD), телевизија, филм, музика, радио, You Tube, Yahoo, MSN .) и онлајн комуникација (Твитер, Facebook и други услуги). Приклучок и Игра : сите потребни кабли испорачани, лесни за инсталирање и без кабли за сечење. Ако ви треба функција за гласовна контрола, ве молиме контактирајте не за консултации. Силно предложете ја верзијата Со Јадро Окта која поддржува Карплеј, РДС, ДСП, Врска Со Огледало, контрола на Воланот и многу други функции, а исто така и во добра цена. Многу Достапни Опции, ве молиме забележете ја опцијата што ја избирате и потоа прочитајте го описот. Ако не можете да бидете сигурни дали е соодветно или не, ве молиме контактирајте го продавачот и испратете фотографија од тековното радио на вашиот автомобил!!! Погоден за VWBora C-TREK 2016 2017 2018 2019 карактеристика : 1.ПРОЦЕСОРОТ : Окта Јадро2.RAM МЕМОРИЈА : 6 G3.Оперативен Систем : Андроид 105.Резолуција : 1280*7006.Apple Carplay/Android Auto : Вграден во7.Екран : Ултра јасен екран8.Bluetooth : Bluetooth 5.РДС : Поддршка 10.Поддршка AHD /HD/360 Обратна Камера (Камерата не е вклучена).Поддршка ДВР (ДВР не е вклучена).Поддршка wifi функција.Поддршка ТПМС(ТПМ не е вклучена).Поддржете ја функцијата за поделен екран.Поддршка ТПМС(ТПМ не е вклучена).Поддржете ја функцијата за поделен екран.Содржина На Пакетот : 1.Андроид единица х1 (вклучена Рамка)2.Потребна Моќност и други проширување на жица темперамент комплет x13.ГПС антена x1 Canbus треба дополнителен надомест, ако постои оригинален засилувач на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте го продавачот за канбус, неопходно е.