4 ПАРЧИЊА Клипови За Коса Во Форма На Риба Клип За Нокти За Коса Голема Метална Рибина Коска Клипови За Коса Модна Геометрија Стеги За Коса Ракови За Жени Нелизгачки
  • Неодамнешно

4 ПАРЧИЊА Клипови За Коса Во Форма На Риба Клип За Нокти За Коса Голема Метална Рибина Коска Клипови За Коса Модна

DEN 191.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

?①Вклучено пакување ќе добиете 4 клип за коса од риба во различни бои, црна, сребрена, златна и розова златна, различни бои со различна коса и шминка, што ви дава поинакво искуство ?Можете да изберете клип за фаќање коса од три различни бои на дизајни на коски од риба. Погоден за различни форми и дизајни за различни прилики за да ја направите вашата коса убава. Клипот за коса во форма на златна риба за стилизирање е изработен од популарната форма и материјал, така што можете да ја изберете бојата што ви се допаѓа. ?●Практична и издржлива q вилицата на канџата за фиба не се лизга, може цврсто да ја држи косата без да го оштети скалпот и без разлика дали типот на вашата коса е густ, тенок, кадрава или права коса дефинитивно ќе одговара на нашите производисе. Совршен за елегантни и нежни женски пријатели. ?®Широка употреба оваа метална канџа за коса е добра за различни видови коса, особено за обезбедување пуштена коса или создавање забавен изглед, тие се погодни и за забави, работа, патување и секојдневно користење. ?●Најдобар подарок ● ова ќе биде најдобриот подарок за вашата мајка, сопруга, ќерка или пријателка. Тоа е модерен и многу практичен. Се користи многу често во животот и може да реши многу проблеми предизвикани од косата. 4 парчиња Риба Облик На Коска Клип За Нокти За Коса Големи Метални Стеги За Коса Златни Клипови За Фиба Моден Додаток За Коса Спецификација : Име На Производ : Риба Коска Клип За Коса Боја : црна, сребрена, златна и розово златна карактеристика : модниот стајлинг клип за коса може да се примени во различни прилики, како забави, церемонии, родендени, банкети и секојдневно носење, работа, училиште, одмор итн.Изработен од сатен и легура, издржлив, едноставен стил на клип, лесен за отворање и затворање, може безбедно да ја држи и украси вашата коса.Клиповите за канџи од рибина коска можат да бидат совршен подарок за вашето семејство, пријатели и секој што го сакате За Божиќ, подарок за роденден на денот на мајката или за забава, Новогодишен ден.

Product Name:
Fish Bone Hair Clip
Color:
black, silver, gold and rose gold
Feature:
The fashion styling hair clip can be applied on various occasions, like parties, ceremonies, birthdays, banquets and daily wearing, work, school, holiday, etc.:
Made of Satin and alloy, durable, simple clip style, easy for opening and closing, can safely hold and decorate your hair.:
Fishbone claw clips can be a perfect gift for your family, friends, and anyone you love in Christmas, mother's day gift birthday gift or for a party, new year's Day...etc. Our metal hair claws are all of premium quality if you want to buy fashionable and beautiful hair clips, our store is always the best choice for you. :