ДОИТУЛ 10 парчиња Рачна Чоколадна Кутија За Ноќта На Вештерките Креативна Кутија За Торта Партиски Бисквит Контејнер За Ноќта На Вештерките Декор За Подарок За Заб?
  • Неодамнешно

ДОИТУЛ 10 парчиња Рачна Чоколадна Кутија За Ноќта На Вештерките Креативна Кутија За Торта Партиски Бисквит

DEN 193.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Создадете атмосфера за вашиот фестивал За Ноќта на Вештерките Ги штити вашите работи од прашина и гребнатини и лесно се отвораат. Пренослив, може да се користи како пакет кеси во кафуле, пекарница, кафуле, итн. Модна и практична кутија за бонбони ве молиме вашите гости. хартиени кеси за леб, бонбони, чоколади, желе, бисквити, пудинг итн. Изработени од хартија, - пријателски, безбеден за употреба. Фино изработка на занаети, служеше и како кутија за подароци за свадба. Празничен дизајн На Ноќта на Вештерките, совршен за забави за ноќта на Вештерките или торби за подароци. Описоваа хартиена кеса за пакување е практична за широки апликации. за држење леб, бонбони, бисквити, десерт, појадок итн. Погоден за домашни, кафулиња, ресторани и хартиени кеси за забави. Изработени од премиум хартија, - пријателски и безбеден за употреба.Карактеристики - Боја : Виолетова.- Материјал : Хартија.- Направен од хартија, - пријателски, безбеден за употреба. Фино изработка на занаети, служеше и како кутија за подароци за забава.- Пренослив, може да се користи како пакет кеси во кафуле, пекарница, кафуле, итн. Модна и практична кутија за бонбони ве молиме вашите гости.- Празничен дизајн На Ноќта на Вештерките, совршен за забави за ноќта на Вештерките или торби за подароци.- хартиени кеси за леб, бонбони, чоколади, желе, бисквити, пудинг итн.- Создадете атмосфера за вашиот фестивал За Ноќта на Вештерките. Ги штити вашите работи од прашина и гребнатини и лесно се отвораат. Пакет Вклучувајќи 10 х контејнери.