Копа за гориво Kipa Carburetor за Бригс и Страттон 699915 799728 794572 499161 496592 498231 NIKKI CARBI
  • Неодамнешно

Копа за гориво Kipa Carburetor за Бригс и Страттон 699915 799728 794572 499161 496592 498231 NIKKI CARBI

DEN 1279.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

699915 Нов соленоид за Бригс и Страттон карбуратор Дел # 695423 699878 Заменува за Бригс и Страттон 799728 799727 794572 карбураторски соленоид. Нов дел од задниот дел соноиден замена за стариот Бригс и Страттон карбуратор Дел # : . 498027, 495706, 494502, 494392, 498134, 499161, 496592, 498231. За моторите Бригс и Страттон пред датумот на кодот 08051400,. Модел # AS : 31 A707,31 A777,31 B775,31 C707. Соленоид замена за стариот Бригс и Страттон карбуратор Дел # : . 498027, 495706, 494502, 494392, 498134, 499161, 496592, 498231.