Под Оклоп Возрасни Незаменлива Новина Екипажот Чорапи, 1-Пар
  • Неодамнешно

Под Оклоп Возрасни Незаменлива Новина Екипажот Чорапи, 1-Пар

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 92% Најлон, 5% Полиестер, 3% Спандекс. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Големина На Чевли : Мажи 4-8, Жени 6-9. Вистинскиот беспрекорен прст ја намалува иритацијата. Поддршката за динамичен лак помага да се намали заморот на стапалата. Лево/десно анатомско вклопување. Прецизниот џеб со потпетици го подобрува вклопувањето и ја подобрува удобноста. Засилена пета и пети. Под оклоп бренд мисија е да се направи сите спортисти подобро преку страст, наука и немилосрдните извршување на иновации. Денешниот спортист бара чорап кој не само што го претставува изгледот и чувството на брендот, туку истовремено обезбедува корисни, технички атрибути кои го премостуваат јазот помеѓу стилот и функционалноста.