Рејтид Контролер Кожа Силиконски Заштитен Гумен Капак Гел Зафат Случај-Компатибилен Со Microsoft Xbox One Gamepad
  • Неодамнешно

Рејтид Контролер Кожа Силиконски Заштитен Гумен Капак Гел Зафат Случај-Компатибилен Со Microsoft Xbox One Gamepad

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ЗАШТИТА] Произведена за да издржи ригорозна употреба со вашиот контролер и да обезбеди подобрено чувство и зафат Специјално дизајниран за вашиот контролер да обезбеди подобро искуство со игри. Ребреста задна рачка за дополнително држење. Лесно се вклопува и отстранува и целосно се пере. Лесен, издржлив дизајн кој го штити вашиот контролер од прашина, нечистотија и излевање. Доаѓа со 1 година гаранција. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : - Ова не Е официјален капак за вашиот контролер, туку специјално дизајнирана замена.