УСИФАКГ Женски Сандали Чевли Клинови Флип Апостолки Сандали Со Ремени Со Тока Летни Чевли За Жени Девојки Патики
  • Неодамнешно

УСИФАКГ Женски Сандали Чевли Клинови Флип Апостолки Сандали Со Ремени Со Тока Летни Чевли За Жени Девојки Патики

DEN 188.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако имате какви било прашања или коментари, слободно контактирајте не и ние ќе се потрудиме да ги задоволиме вашите потреби УДОБЕН НОВ СТИЛ : Нашите сандали се дизајнирани да бидат едноставни, т-ремени и висококвалитетна метална тока одзади. Нашите сандали можат да бидат спарени со секаква облека. НЕЛИЗГАЊЕ : сандалите се обликувани од гума. Гумен ѓон со Линии што не се лизгаат. Горниот и целиот среден ѓон се направени од вештачка кожа. Дури и ако нозете ви се потат, нема да се лизнете од вашите сандали. црни клин сандали гумени сандали за жени сандали со широка ширина жени сандали со големина 8 сандали за жени 2021 жени клин сандали жени се лизгаат на сандали удобни сандали за жени женски сандали со прерамки сандали за женски ремени сандали за жени јога сандали за жени модни сандали за жени сандали со прерамки за жени рамни женски чевли сандали клин сандали за жени секојдневно лето. Женски Сандали Со Мек Материјал : Удобна Влошка И Гумен Надворешен Ѓон Што Не Се Лизга, Еластична Лента За Грб За Лесно Вклучување/Исклучување, Сандали Со Ремени Рамни Танга Чевли. Клин сандала со горен дел од вештачка кожа со прилагодлив ремен за глуждот, танга пети и чаша со патент бела платформа сандали платформа сандали за жени потпетици женска платформа сандали црна платформа сандали платформа сандали за жени се лизгаат на платформа сандали буци пета. ПриликиСтилски И уникатен дизајн совршен за сите прилики : Секојдневен, Одење, Трчање, Џогирање, Тренинг, Внатрешен, Спорт, На Отворено, Патување, Вежбање и Тренинг. Нашите женски чевли го наследуваат изгледот на женските чевли и додаваат повеќе стилови за избор. Големина : 37 САД : 6.5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.3" нога широк : 8.5" Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" нога широк : 9см/3.5" Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 цн : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24,5 СМ/9,7" нога широк : 9-9, 5 см/3,5-3,7" Големина : 40 сад : 8,5 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 НОГА ДОЛЖИНА : 25СМ/9,8" нога широк : 9,5 см/3,7" големина : 41 сад : 9 велика британија : 6,5 еу : 39,5 цн : 255 НОГА ДОЛЖИНА : 25,5 СМ/10" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5-10СМ/3,7-3,9" Големина : 42 сад : 9,5-10 велика британија : 7 Еу : 40 цн : 260 должина на стапалото : 26СМ/10,2" ШИРОК СТАПАЛО : 10СМ/3,9" ЖЕНИТЕ се лизгаат На Чевли платформа чевли за жени Беж патики Жени одење лизгање чевли патики ЧЕВЛИ ЧЕВЛИ ПАТИКИ ПАТИКИ СТАНОВИ САНДАЛИ станови САНДАЛИ РАМНИ ЧЕВЛИ ЗА ЖЕНИ УДОБНО ОБЛЕКУВАЊЕ ЖЕНСКО ЛИЗГАЊЕ НА ЧЕВЛИ лак фит чевли сандали со блиски прсти чевли сандали чевли патики станови женски платформи патики кафеави жени чевли за трчање патики чевли патики ЏОГИРАЊЕ ЧЕВЛИ ПАТИКИ СТАНОВИ САНДАЛИ.