Пиштол линколн Пиштол Зафат Маст Пиштол-6000 ПСИ, Модел# Г113
  • Неодамнешно

Пиштол линколн Пиштол Зафат Маст Пиштол-6000 ПСИ, Модел Г113

DEN 591.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Операција со една рака ДИМЕНЗИИ : 15 11/16 х 5 1/2 Х 3. Овој Пиштол За Маснотии За Држење На Пиштолот Линколн се одликува со практичноста на вчитувањето на кертриџот или вшмукувањето. Заклучувањето на клипот го олеснува вчитувањето и крварењето. Цинк умре-фрлија главата има парична казна теми. Главата капа пропустливи ослободува заробени воздух брзо! Вклучен случај : Не, Оперативен ПСИ : 6.000, Апликација : Автомобилство, земјоделство, флоти, индустрија, безжичен : Не, Вклучува : Заклучување На Прачката За следбеници за лесно вчитување, Фитинзи за Маснотии : флексибилно продолжување од 18 инчи.