Алфа Алатки SC60605 1/8 x 1/8 4 Флејта Еден Крај Карбид Крај Мил
  • Неодамнешно

Алфа Алатки SC60605 1/8 x 1/8 4 Флејта Еден Крај Карбид Крај Мил

DEN 260.16

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Алфа сад карбид крај мил Дијаметар на мелница од 1/8 инчи, дијаметар на стеблото од 1/8 инчи. Должина на флејта од 1/2 инчи, вкупна должина од 1-1/2 инчи. Цврст Карбид, 4 флејти, еден крај. Количина-1 по цевка. Алфа Алатки микрогрин цврст карбид крај мелници. Четири флејта, еден крај, централно сечење-редовна должина. Крајните мелници со цврст карбид со микрогрин обезбедуваат извонредни перформанси и овозможуваат оптимални брзини и доводи за сечење, висока ригидност и минимално отклонување на алатот. Дизајниран за агресивно мелење на повеќето материјали.