Холихом Преклопен Тапациран Потпирач За Нозе, Мал Акцент Отомански Со Густа Памучна Перница, Троседна Столица За Мрзлив Стол, Метални Нозе Суета Столче За Шминка, 18
  • Неодамнешно

Холихом Преклопен Тапациран Потпирач За Нозе, Мал Акцент Отомански Со Густа Памучна Перница, Троседна Столица За Мрзлив

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Х-обликот во комбинација со памучна перница го прави удобен и стабиленИ металниот дизајн е добар за поддршка на тешки предмети. Османлијата е одлична само како стол,или османлиска кога лежите на мрзлив стол или тросед,додавајќи ја вашата релаксација и удобност. Преклопливите и лесни дизајни се идеални за носење на настани на отворено или одмор,можете да направите кратка пауза каде и да сте. Четирите навлаки за подножје против лизгање го штитат вашиот под од гребење и ве спречуваат да паднете. Отоманското преклопување со пристојна тежина, опремено со брзо преклопување, го прави овој мал отомански лесно да се чува. Подножјето е Во Форма На Х, изработено од метал и има стабилна структура, така што може да поддржува тешки предмети без колапс. Неговиот врвен изглед може да се совпадне со секоја декорација на домот, што е вашиот единствен избор. Подножјето може да се преклопи и зафаќа помалку простор, така што можете да го ставите каде сакате, како што се спална соба, дневна соба, двор итн.