100 Х 100000 Банкноти Нециркулирани 100.000 Пари Валута
  • Неодамнешно

100 Х 100000 Банкноти Нециркулирани 100.000 Пари Валута

DEN 1505.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сите нарачки ќе бидат испратени преку USPS Приоритетна Пошта СИТЕ НАРАЧКИ ЌЕ БИДАТ ИСПРАТЕНИ СО ДАРЕЖЛИВ ПОДАРОК. Овие остри странски валути имаат оригинални бои, оригинална хартија, сите безбедносни фјучерси и остри агли. Без набори или набори и се одличен избор за Колекционери или Инвеститори.