Е-извонредна USB Пумпа За Вода Автоматско Исклучување На Мини Пумпа За Замена На Фонтана За Миленичиња за Мини Аквариумска Фонтана Пумпа За Резервоар За Рибници, 1020 ?
  • Неодамнешно

Е-извонредна USB Пумпа За Вода Автоматско Исклучување На Мини Пумпа За Замена На Фонтана За Миленичиња за Мини Аквариумска

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и долготрајни УСБ-приклучокот е многу удобен. Може да биде директно поврзан со компјутер, енергетска банка итн. и може да се користи со приклучок за полнење мобилен телефон. Ниска потрошувачка на енергија, добри перформанси на изолација, без истекување, безбедна употреба. Широко се користи во системи за ладење вода, резервоари за риби, фонтани за аквариум, машини за кафе, дозери за вода, чајници, уреди за истурање, производи за бања, филтрација на циркулација на вода во базенот, системи за циркулација на ладење на автомобили, климатизери, машини за перење итн. Материјал : Пластика. Влезен напон : 3,5-9 V DC. одвод На Проток : 200л/ч. Испорака Хесд хмакс : 1,5 метри. Излезна врска : 6мм (внатрешна); 8мм (надвор). Должина на кабелот : околу : 1,5 метри. Големина : 39х38х28мм / 1, 54х1, 50х1 ,10инч (lxwxh). Содржина на пакетот : 1 PC МИНИ USB пумпа за вода. Материјал : пластика. Влезен напон : 3,5-9 V DC. дренажа На Проток : 200л/ч. Испорака Хесд хмакс : 1,5 метри. Излезна врска : 6мм (внатре); 8мм (надвор). Должина на кабелот : Приближно : 1,5 метри. Големина : 39х38х28мм / 1, 54х1, 50х1 ,10инч (lxwxh). Содржина на пакетот : 1 PC МИНИ USB пумпа за вода.