Нов Лон0167 Јасно Покритие 45А Двоен Ред 10 Пол Бариера Терминал Лента Кабел Конектор (Кларе Абдекунг 45А цвеиреихиге 10 - Полиге Бариера-Клемлајште Кабелвербиндер
  • Неодамнешно

Нов Лон0167 Јасно Покритие 45А Двоен Ред 10 Пол Бариера Терминал Лента Кабел Конектор (Кларе Абдекунг 45А

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : Бариера Терминал Лента;Модел : ТД-4510;Рејтинг : 660В 45А Столбови : 10 Позиција, Двоен Ред;Секоја Ширина На Терминалот На Завртката : 14мм/0,55". Дупка За монтирање Диа : 5мм/0,2"; Големина : 185 х 37 х 24мм / 7,3 "х 1,5 " х 0,9"(Л*В*Ч). Материјал : Метал, Пластика;Боја : Црна, Јасна(Материјал : Метал, Кунстоф; Фарбе : Шварц, Клар. Нето Тежина : 181гр; Содржина На Пакетот : 1 х Бариера Терминална Лента (Nettogewicht : 181 g; Packungsinhalt : 1 x Бариера Терминал Лента. Јасен Капак 45а Двоен Ред 10 Пол Бариера Терминална Лента Кабел Конектор Карактеристика : Двоен Ред, 10 Позиции, Отстранлив Јасен Пластичен Изолациски Капак, Завртка Бариера Терминал Лента.Секој пар терминали е изолиран за да спречи краток спој.Опис Во Германкларе Абдекунг 45а цвеиреихиге 10-Полиге Бариера-Клемлајште Кабелвербиндерпродуктнаме : Тренвандлеиште; Модел : ТД-4510; Пивертунг : 660 ° 45А.'Пол : 10 Позиција, цвеиреихиг; Бреит Дер Шраубклемен : 14 mm / 0,55 "Durchmesser der befestigungsbohrung : 5 Mm / 0,2 '; Grjesse : 185 X 37 X 24 Mm / 7,3' X 1,5 'X 0,9' (l * B * h)материјал : метал, Kunststoff; farbe : шварц, Klarnettogewicht : 181 G; packungsinhalt : 1 x Бариера Терминал Лента.