Мардат 2880 парчиња 24 Бои ABS Акрилик Половина Круг Имитација Бисер Cabochon 6mm Рамен Бисер Мониста За Разубавување Уметност Занаети Декорација W Кутија За Складирање
  • Неодамнешно

Мардат 2880 парчиња 24 Бои ABS Акрилик Половина Круг Имитација Бисер Cabochon 6mm Рамен Бисер Мониста

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? Што ДОБИВАТЕ - сите обоени половина бисери достигнуваат вкупно околу 2880 парчиња за да можете да го изработите вашето ремек-дело според содржината на вашето срце Покрај тоа, сѐ е спакувано во пластичен сад за повеќекратна употреба дизајниран за лесно, практично складирање без проблеми. ?● ПРЕМИУМ ПРОИЗВОД ● - Овие украсни бисери со рамен грб се изработени од висококвалитетен акрилик и имаат облоги ВО ПАСТЕЛНА боја НА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, издржливи, не се лесни за бледнеење и гребење. Половина круг дизајн е погодно за вас да ги лепи во секое место ви се допаѓа. Сигурно ќе уживате да додавате убав сјај на вашето изработка!. ?● 24 ИЗБРАНИ БОИ ● - ви обезбедуваме 24 прекрасни бои, вклучувајќи : Црвена, Црна, Светло Сина, Лимонска , Виолетова, Розова, Сива, Светло Портокалова, Длабоко Сина, Светло Сива, Слонова Коска, Зелена Вар, Кафеава, Виолетова, Златно Кафеава, Светло-Кафеава, Светло-Розова, Длабоко Зелена, Лаванда, Сребро, Светло Жолта, Бела И Праска. Дајте ви повеќе забава правејќи ракотворби. ?● ИДЕАЛНИ БИСЕРИ за ЗАНАЕТИ-Сите кабохонски бисери се одлични за употреба за многу работи како што се : изработка на картички, уметност на нокти, изработка на накит, изработка на костими, мобилен телефон, декорација на шминка и др., правејќи ја вашата изработка да изгледа убаво и светло!. ? Quality POSTER-SERVICE quality-ние сме многу сигурни со нашите производи и вашето задоволство е наш Врвен Приоритет. Ако овие сјајни имитациони бисери не ги исполнуваат вашите очекувања, ве молиме известете не. Ние ќе одговориме во рок од 12 часа и ќе ги решиме сите проблеми на ваше задоволство. Мардат АБС Акрилик Половина Круг Имитација Бисер Кабохон Сјајна рамен назад бисер Монистра W Кутија За Складирање ● предностите на овој комплет : 1.Комплетот содржи 2880 парчиња(+/-2%) половина тркалезни имитациони бисери, што го прави процесот САМ полесен и поекономичен. Овие бисери се направени од прекрасен АКРИЛИК НА СТОМАЧНИ мускули, кој е издржлив и сјаен, што ви дава часови забава правејќи совршен подарок САМ.