msVenus Русокоса Чипка Предни Перики Човечка Коса 20 Инчи 613 Чипка Предна Перика Човечка Коса 13€4€1 Тело Бран Русокоса Перика Човечка Коса Претходно Откинати Со Бебешк?
  • Неодамнешно

msVenus Русокоса Чипка Предни Перики Човечка Коса 20 Инчи 613 Чипка Предна Перика Човечка Коса 13€4€1 Тело

DEN 1375.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●РУСОКОСА ЧИПКА ПРЕДНИ ПЕРИКИ МАТЕРИЈАЛ : 100% Необработени Девствени Бразилски Перики За Човечка Коса,Русокоса Чипка Предни Перики Човечка Коса Исечена Од Главата На Младата Девојка Директно,Мека И Природна, Здрава и Живописна, Без Пролевање И Заплеткување,Удобна Против Кожата ●НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ на ПРЕДНАТА ПЕРИКА од 613 ЧИПКА quality : 13x4x1 Висок Квалитет 613 Чипка Фронтална Перика Човечка Коса, Транспарентна Швајцарска Чипка, Претходно Искубена Природна Линија На Коса Со Околу Бебешка Коса, без Разлика На Кој Агол Гледате, Тоа е Како Вашата Коса. ①РУСА ЧОВЕЧКА КОСА ГОЛЕМИНА на КАПАЧЕ за ПЕРИКА : Средна Големина На Капаче( 22,5 Инчи), 4 Чешли Со 2 Прилагодливи Ремени Лесни за Прилагодување, Носете Удобно Вклопување За Повеќето Луѓе, Лесни за Инсталирање и Полетување. ①РАЗЛИЧНИ СТИЛОВИ : Човечка Коса Чипка Предните Перики Можат да бидат Обоени, Изветвени, Исправи и Редизајнирани, За Секојдневниот Живот, Роденден, Патување, Прослава, Дипломирање, Свадба. ●ПРЕМИУМ ИСПОРАКА Синтетичката Коса Ќе Покаже Црн Чад и Ќе Биде Леплива Топка По Горењето. П2 : која Густина е 613 Чипка Предна Перика?. А2 : 613 Чипка Предна Перика е 150% Мед Густина. П3 : Колку Долго Трае?. А3 : Општо Земено, Животниот Век На Косата Зависи Од тоа како се Грижите за Неа. Третирајте ја Како Своја Коса и Многу Добро Грижете се За Неа Повеќе Од 6-12 Месеци. П4 : Дали Оваа Коса може Да Биде Обоена/Обоена?. А4 : Да, Можете Да Ја Обоите Секоја Боја.Ова е 613 Чипка Предна Перика Човечката Коса Може да Биде Обоена. Но, Препорачуваме Професионален Стилист За Коса Да Ја Обои Вашата Нова Коса. П5 : Дали Косата може Да се Исправи или Завитка?. А5 : Да, ова е 100% Човечка Коса,Затоа Третирајте ја Како Своја.Можете Да Ја Виткате И Исправите Косата По Желба, Но Одржувајте Ја Температурата.Косата Може Да Изгуби дел од Моделот на Виткање Со Постојан Фен.