Реката онеида 20 Парче Секојдневни Садови, Услуга за 4 18/0 Нерѓосувачки Челик, Сребрени Садови
  • Неодамнешно

Реката онеида 20 Парче Секојдневни Садови, Услуга за 4 18/0 Нерѓосувачки Челик, Сребрени Садови

DEN 865.76

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

18/10 Рамен Софтвер 18/0 Рамен Софтвер. ВКЛУЧУВА : овој сет За Сребрени садови Онеида содржи (4) ножеви за вечера, (4) вилушки за вечера, (4) вилушки за салата, (4) лажички за вечера и (4) лажички. Речната линија е наменета за секојдневни ресторани и секојдневни домашни оброци. ДЕКОРАТИВЕН ДИЗАЈН : овој сребрен комплет ја буди природата во најчиста. Истурајќи го свиокот на рачката, движењето на течноста имитира двобојна банка и поток. Нивниот колаж поттикнува движење, природен танц и упорност слична На Зен. Вратете ја вашата маса на спокојството на природата Со Реката. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : што ги разликува сребрените садови на допир, Завршница и тежина. Оваа стручно изработена шема е сатенска завршена и тешка во раката. Резултатот, Совршенство. ПРЕМИУМ нерѓосувачки ЧЕЛИК : 18/0 сребрените садови од нерѓосувачки челик се екстра издржливи и обезбедуваат заштита од ' рѓа. Овие прибор ќе блесне за јадење и се мијат чисти во машина за миење садови безгрижно. ОГРАНИЧЕНА ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Купете еднаш. Импресионирајте со години. Овој сет за сребрени садови од нерѓосувачки челик е изграден да трае. Тоа е нашето ветување. Создавање уникатно и незаборавно искуство за јадење - ова е мисијата На Онеида. Обидите да го постигнеме нашиот идеал во последните речиси 150 години не направија лидер во индустријата за маса. Од 1880 Година, Онеида е, и продолжува да биде, синоним за луксуз. Има сребрени садови. А потоа Тука Е Онеида. Сатен или огледало, модерно или класично, едноставно или украсено – имаме совршено вклопување за секој ресторан или домаќинство. Нерѓосувачкиот челик од 18/0 на оваа шема има дополнителна издржливост и отпорност на ' рѓа по попристапна цена за да можете да ја зголемите вредноста додека останете исплатливи. Исполнување на секој јадење идеален, а никогаш не се загрозува на квалитетот. Тоа беше целта На Онеида пред речиси 200 години. Ова и денес го дефинира нашиот дух. Откако ја револуционизираше индустријата со премиерни садови од нерѓосувачки челик, Онеида изгради репутација за иновативен дизајн и прецизна изработка.