Miirr преклопени лаптопи за лаптоп, табела за табела за лаптоп 23,6 инчи, табела за преносни садови за кревет, лаптоп биро за работа, пишување и јадење
  • Неодамнешно

Miirr преклопени лаптопи за лаптоп, табела за табела за лаптоп 23,6 инчи, табела за преносни садови за кревет,

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Основна спецификација】 Големината на скутот е 55 (л) x32 (w) x25 (h) cm/21,6 "x128 ", а склопената дебелина е околу 3 см, што е погодно за повеќето луѓе. Табелата за послужавник е изработена од MDF, многу цврста! Мазна и лесна за чистење на површината, која е дрвена, безбедна и еколошка. Таа опфаќа лаптоп компјутери до 15 ". 【Погоден дизајн】 Дизајнот против лизгање на рамки спречува книги или компјутери да се лизгаат од табелата за преклопување. Дизајнот на држачот на десктоп чаша може да се користи за поставување на чашата за вода. Заградата за антислип може да ги спречи нозете на масата да се лизгаат или навалуваат на дното, што ја прави малата маса стабилна и безбедна. 【5 Прилагодливи агли】 5 Прилагодливи слотови можат да ви дадат 5 агли на навалување што е погодно за да се прилагодите на соодветната висина и да се искачите на удобно ниво на гледање за ефикасно зголемување на удобноста и релаксацијата, одговара на луѓето со различни височини. 【Заштеда на простор】 Не е потребно склопување. Нозете на табелата можат брзо да се склопат без инсталација. Лесен дизајн го олеснува носењето и ви помага да работите поефикасно од каде било. Може да се постави на дното на троседот, во празнината на мебелот, итн. Едноставен и практичен без да заземе простор. 【Повеќекратни намени】 Оваа биро за лаптоп скут е најдобриот начин да се биде удобно да се работи од дома и може да ги задоволи потребите на вашиот секојдневен живот. Без разлика дали го користите на креветот, подот, троседот или перницата, ќе имате удобно искуство. Кога излегувате во кампување, можете да ја донесете и склопната табела за скут, која може да се користи како мала пикник -маса. Miirr е посветена да ви обезбеди едноставни, модерни и практични предмети за домаќинството, строго барајќи се со висококвалитетни производи и висококвалитетни услуги и создавање на крајно корисничко искуство за вас.