Орнаменти на Викаски 1 Поставете рачно изработени материјали за везови, креативни везови за вез, уникатни додатоци за DIY рачно изработени занаети за декор користен?
  • Неодамнешно

Орнаменти на Викаски 1 Поставете рачно изработени материјали за везови, креативни везови за вез, уникатни

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплетот за волна волна волна може лесно да се исполни потребна за правење разнобојни модели Исто така, добар избор за подароци за вашите пријатели кои се loversубители на DIY, ќе им се допадне. Предметот е вез за удар, поставен за да обезбеди алатки за возрасни и деца за занаетчиски ентузијасти за занаетчиски производи. Завршувајќи го везењето на DIY и на wallидот, вратата или само ставете го на решетката за десктоп, тоа ќе биде убава и нежна декорација. Едноставно следете ја ткаенината од калапот за вез на DIY Punch. Комплетот за волна волна волна може лесно да се исполни потребна за правење разнобојни модели. Исто така, добар избор за подароци за вашите пријатели кои се loversубители на DIY, ќе им се допадне. Предметот е вез за удар, поставен за да обезбеди алатки за возрасни и деца за занаетчиски ентузијасти за занаетчиски производи. Завршувајќи го везењето на DIY и на wallидот, вратата или само ставете го на решетката за десктоп, тоа ќе биде убава и нежна декорација. Едноставно следете ја ткаенината од калапот за вез на DIY Punch. Опис Предметот е поставен алатки за везови на DIY Панч за да се направи убав украс за вез. Со база на ткаенини од памучна ткаенина, ножици, мали игла и волна, можете лесно да го завршите стестескопскиот вез со овие комплети за алатки. Издржлив и лесен за правење нанаетчиски занаети за деца. Карактеристики Колор : Како што е прикажано. Материјал : Волнен. Големина : околу 20 x 20 x 2 см. Предметот е вез за удар, поставен за да обезбеди алатки за возрасни и деца за занаетчиски ентузијасти за занаетчиски производи. Едноставно следете ја ткаенината од калапот за вез на DIY Punch. Комплетот за волна волна волна може лесно да се исполни потребна за правење разнобојни модели. Исто така, добар избор за подароци за вашите пријатели кои се loversубители на DIY, ќе им се допадне. Завршувајќи го везењето на DIY и на wallидот, вратата или само ставете го на решетката за десктоп, тоа ќе биде убава и нежна декорација.