Upkoch 6 парчиња крпа за сушење за измешани држачи за пешкири стојат бои за складирање вертикална организатор преклопна кујна висечки закачалки за закачалки, чинија з
  • Неодамнешно

Upkoch 6 парчиња крпа за сушење за измешани држачи за пешкири стојат бои за складирање вертикална организатор

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Caddy за складирање на садови : Решетка за виси за пешкир за преклопување е погодно за складирање бидејќи може да се преклопи Пешкир за висина на пешкир : Мултифункционалниот дизајн овозможува да се складира чаша или други шишиња итн. Копче за држач за клучеви : Преклопување на пешкир за висина за висина на кујната или бањата ќе биде поорганизирана. Држач за пластична чаша : Направено од пластичен материјал, тој е лесен и. Caddy за складирање на садови : Решетка за виси за пешкир за преклопување е погодно за складирање бидејќи може да се преклопи. Пешкир за висина на пешкир : Мултифункционалниот дизајн овозможува да се складира чаша или други шишиња итн. Копче за држач за клучеви : Преклопување на пешкир за висина за висина на кујната или бањата ќе биде поорганизирана. Држач за пластична чаша : Направено од пластичен материјал, тој е лесен и. Список на пакети 6 X Карактеристики на решетката за висини - Боја : Мешани бои кујнски рак за крпа. - Погодно е за складирање бидејќи може да се преклопи шипка за висина за крпи - вашата кујна или бања ќе бидат поорганизирани решетки за преклопување на кулата. - Големина : Околу 20 x 16x 25,5 см кујнски крпи. - Материјал : ПП за миење садови за миење садови. - Мултифункционалниот дизајн овозможува да се складира чаша или други шишиња итн. - Вертикалниот дизајн е практичен, крпа брзо и одржувајте ја вашата пешкир уредна и чиста закачалка за миење садови. - Изработено од пластичен материјал, тоа е лесен и решетката за пешкири. Опис на држачот на домот Вертикален дизајн, крпите можат да се исушат многу брзо. Пластичен држач за чаша може да се користи и за складирање на млеко шише, чаши и др. Се надополнува кога е неуспешно, затоа може да заштеди место. Затегнување на столот за сушење на пешкир Оваа решетка за преклопување на крпи е изработена од пластика, што е многу.