HandraftDecorations цветна урна. Ѓердан за кремирање на цвет од цвет. Цвеќиња накит. Роденденски подарок, ѓердан од цреша од цреша.f082
  • Неодамнешно

HandraftDecorations цветна урна. Ѓердан за кремирање на цвет од цвет. Цвеќиња накит. Роденденски подарок,

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : не'рѓосувачки челик, многу отпорен на 'рѓа, корозија и ладење, цврсти и издржливи, информации за големина - Големина на шише : 5,3смкс1,5 см; Големина на поделба на прстенот : 2,5 см (1 "); Должина на ланецот : 60 см (24") Кабохон Дијаметар : 2,5 см, состојба : 100% сосема нов и висок квалитет. Анодизирани алуминиумски лични урни на кремирање со херметички и водоотпорни внатрешни шишенце, прекрасно чување и спомен, квалитетни материјали, погодни за давање подароци. Двојна употреба - Доаѓа со ѓердан од ланец и клуч, користете како приврзок ѓердан или приврзок за клуч. Висока полирана површина, мазна и удобна за носење. Ова може да се користи за накит за кремирање, накит од урн, урн за кремирање, ѓердани за пепел, урни за пепел. Прекрасни чувари и спомен накит - овој приврзок за цилиндар може да се отвори и да држи мала количина сушени цвеќиња, нечистотија, специјални пораки, коса, парфем, кремаин Сплит Големина на прстенот : 2,5 см (1 "); Должина на ланецот : 60 см (24")) .Cabochon дијаметар : 2,5 см, состојба : 100% сосема нов и висок квалитет., анодизирана алуминиумска лична кремација урни со херметички и водоотпорни внатрешни шишенце, прекрасно чување и спомен-обележје, квалитетни материјали, погодни за употреба на подароци 3. Добив употреба-Употреба-Употреба на подароци- Доаѓа со ѓердан од ланец и клучеви, користете како приврзок ѓердан или клуч. Висока полирана површина, мазна и удобна за носење. Ова може да се користи за накит за кремирање, накит од урн, урн за кремирање, ѓердани за пепел, урни за пепел.Вестрални чувари и спомен накит - овој приврзок за цилиндари може да се отвори и да држи мала количина сушени цвеќиња, нечистотија, нечистотија од нечистотија од нечистотија. Челичниот приврзок никогаш нема да 'рѓа, кородира,' рѓа или дамка. Завртки и гумени заптивки обезбедуваат тесен заптивка за да го задржите вашето милениче или човечки урни пепел.Килиндер Меморијален пепел приврзок за кремирање ѓердан од урн - прекрасна урна од не'рѓосувачки челик, ellвездена услуга за клиенти : 100% гаранција за враќање на парите.