Копчиња Копчиња за луксузни костуми 16 парчиња сет вклучуваат 4 копчиња кои мерат 20мм за јакна пред и 12 копчиња со мерење 15 мм за ракави и панталони, сини медиуми, 16-ко
  • Неодамнешно

Копчиња Копчиња за луксузни костуми 16 парчиња сет вклучуваат 4 копчиња кои мерат 20мм за јакна пред и 12 копчиња

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршени копчиња за повеќето костуми, јакни, блејзери, палта, панталони и многу повеќе Овие вегански копчиња не се извори од животни. Копчињата имаат тркалезна форма, полирана сјајна завршница (дизајнирана да личи на реални копчиња за коски од бивол), мазен заоблен раб на работ и 4 дупки за без напор шиење. Достапно во 11 фантастични бои. Овој конкретен сет на копче е сината боја. Комплет од 16 копчиња за луксузни костуми вклучува 4 копчиња со мерење на 3/4 или 2,0 см (20мм) за предниот дел на јакната, и 12 копчиња со мерење на 9/16 инчи или 1,5 см (15мм) за ракавите и панталони со јакна. Направено од уреа материјал, што е потрајна форма на најлон пластика. Копчињата се дизајнирани да изгледаат и да се чувствуваат како оригинални копчиња за коски од бивол. Екстремно издржлив и отпорен на гребење, пукање и бледнее. Издржува повеќето околини и се суви чисти и се перат. Овој тип на копче е најчесто што се користат од производителите на облека. Идеален сет на копчиња без разлика дали барате неколку копчиња за замена, или комплетен сет. Компатибилен со повеќето видови навои. За да го шиете копчето, ставете го на посакуваниот дел од ткаенината на костум/надворешен палто/ров палто и ставете игла со навојна игла и во дупките на копчето дијагонално, на таков начин што формира мал крст . Направено со користење на увезени материјали. Копчињата за копчиња се направени со најголема грижа за испорака на квалитет, вредност и услуга. Производите на копчињата се поддржани од политика за уверување. Совршени копчиња за повеќето костуми, јакни, блејзери, палта, панталони и многу повеќе. Овие вегански копчиња не се извори од животни. Копчињата имаат тркалезна форма, полирана сјајна завршница (дизајнирана да личи на реални копчиња за коски од бивол), мазен заоблен раб на работ и 4 дупки за без напор шиење. Достапно во 11 фантастични бои. Овој конкретен сет на копче е сината боја. Комплет од 16 копчиња за луксузни костуми вклучува 4 копчиња со мерење на 3/4 или 2,0 см (20мм) за предниот дел на јакната, и 12 копчиња со мерење на 9/16 инчи или 1,5 см (15мм) за ракавите и панталони со јакна. Направено од уреа материјал, што е потрајна форма на најлон пластика. Копчињата се дизајнирани да изгледаат и да се чувствуваат како оригинални копчиња за коски од бивол. Екстремно издржлив и отпорен на гребење, пукање и бледнее. Издржува повеќето околини и се суви чисти и се перат. Овој тип на копче е најчесто што се користат од производителите на облека. Идеален сет на копчиња без разлика дали барате неколку копчиња за замена, или комплетен сет. Компатибилен со повеќето видови навои. За да го шиете копчето, ставете го на посакуваниот дел од ткаенината на костум/надворешен палто/ров палто и ставете игла со навојна игла и во дупките на копчето дијагонално, на таков начин што формира мал крст . Направено со користење на увезени материјали. Копчињата за копчиња се направени со најголема грижа за испорака на квалитет, вредност и услуга. Производите на копчињата се поддржани од политика за уверување. Копчињата за луксузни костуми се разноврсни за употреба на повеќето костуми, блејзери, јакни и панталони.