Најк Спортска Облека Женски Измиени Дрес Шорцеви
  • Неодамнешно

Најк Спортска Облека Женски Измиени Дрес Шорцеви

DEN 799.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Затворање на врвка. Машинско Перење. Апстрактната шема која потсетува на тркалачки облаци обезбедува свежо преземање на класичната боја за вратоврска. Полесна од руно, тешката ткаенина од дрес е совршена за потопли температури. Странични џебови. Вратете се во удобноста на меките облаци. Отпечатокот за боја на вратоврска на овие шорцеви носи миење на бојата на вашиот изглед додека нивното пространо вклопување, меката ткаенина од дрес и сечењето со средна должина ги прават главен производ достоен за салон.