Кинуис сина геометриска кујна килим сет од 3 парчиња со душек за сушење на садови, перничиња за печење кујнски килими и душеци, гумени не лизгачки кујнски душеци за ?
  • Неодамнешно

Кинуис сина геометриска кујна килим сет од 3 парчиња со душек за сушење на садови, перничиња за печење кујнски килими

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Сини кујнски килими и душеци и душек за сушење на садот] -Овој сет на кујнски килим вклучуваат 2 парчиња кујнски под кат (17 "x29" +17 "x47) и 1 мат за сушење за кујнски бројач (16" x18 "), голема големина за вашиот Кујна [Лесно за чистење]-Кујнските килими се лесни за чистење, можете само да користите вакуум за да го чистите секој ден. [Обвинение за дамки кујнски душек]-Подот е изработен од гума која е издржлива и не е лесна за да се добие дамка на површината. [Анти-лизгачки кујнски душек]-Поддршката што не се лизга природна гума, ја прави оваа фармерска ходник тркачка килим тепих да остане на место и не се лизга под нејзината тежина за безбедноста на вашите семејства. Сината кујна душек обезбедува ан Дополнителна голема површина за стоење во просторијата за перење, кујна, канцеларија, куќа, пред мијалник или кој било друг простор со висок сообраќај или отворен простор. Совршен подарок за пријатели и семејство!.