Mmyydds плишано куче креветчето тркалезно печење одгледувачница мачка куќа перница куче тросед кучиња корпа за миленичиња
  • Неодамнешно

Mmyydds плишано куче креветчето тркалезно печење одгледувачница мачка куќа перница куче тросед кучиња корпа за миленичиња

DEN 211.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

*** Вашето домашно милениче може да зачекори и да легне по своја волја и да се за inуби во тоа Може да му помогне на вашето домашно милениче да се смири побрзо и да заспие. *** Создадете удобна и топла околина за вашето домашно милениче. Иако е ладно во есен и зима, вашето домашно милениче нема да се чувствува ладно. Покрај тоа, креветот за миленичиња е издржлив и практичен и може да се користи долго време. *** Прецизно шиење, цврсти споеви, не е лесно да се олабават. Лесен дизајн носи максимална преносливост. *** Дали одгледувате мачки, кутриња или други животни, ова е идеално место за да го направите вашето домашно милениче дома дома. Забележете дека се препорачуваат одделно миење и сушење. Бидејќи е компресиран, по отворањето на пакетот, ве молиме, тресете се, тресете и оставете да застане 48 часа за да се пени. *** Вашето домашно милениче може да зачекори и да легне по своја волја и да се за inуби во тоа. Може да му помогне на вашето домашно милениче да се смири побрзо и да заспие. *** Создадете удобна и топла околина за вашето домашно милениче. Иако е ладно во есен и зима, вашето домашно милениче нема да се чувствува ладно. Покрај тоа, креветот за миленичиња е издржлив и практичен и може да се користи долго време. *** Прецизно шиење, цврсти споеви, не е лесно да се олабават. Лесен дизајн носи максимална преносливост. *** Дали одгледувате мачки, кутриња или други животни, ова е идеално место за да го направите вашето домашно милениче дома дома. Забележете дека се препорачуваат одделно миење и сушење. Бидејќи е компресиран, по отворањето на пакетот, ве молиме, тресете се, тресете и оставете да застане 48 часа за да се пени. Name : Pet Bed Color : more than 30 colors are available Size : XS/S/M/L/XL/XXLXS diameter 40cm is suitable for pets under 2.5 KGS diameter 50cm suitable for pets under 5 KGM diameter 60cm suitable for pets under 9 KGL diameter 70cm suitable for Домашни миленици под дијаметар од 18kgxl 80см погодни за миленичиња под дијаметар од 25kgxxl 100 см погоден за миленичиња под 45kgpackage Вклучува : 1 x PET BEDPLEESE Размислете за тежината и големината на вашето куче при донесување одлука.