Ruitaiqin Jnxl Не'рѓосувачки челик црно -бел крема за кремирање за урн пепел Меморијален сувенир за клучеви за накит 0223
  • Неодамнешно

Ruitaiqin Jnxl Не'рѓосувачки челик црно -бел крема за кремирање за урн пепел Меморијален сувенир за клучеви

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Не'рѓосувачки челик Количина : 1 парчиња. Употреба : Меморијален накит, накит за кремирање. Ова е многу уникатен подарок за да ви помогне да се сеќавате на минување на некој близок засекогаш. Доаѓа со простор за полнење за да се наполни со бесконечни спомени. Може да го отворите и да чувате мали количини сушени цвеќиња, нечистотија, специјални пораки, коса, парфем и пепел на најблиските (миленичиња, луѓе). Материјал : Не'рѓосувачки челик. Количина : 1 парчиња. Употреба : Меморијален накит, накит за кремирање. Ова е многу уникатен подарок за да ви помогне да се сеќавате на минување на некој близок засекогаш. Доаѓа со простор за полнење за да се наполни со бесконечни спомени. Може да го отворите и да чувате мали количини сушени цвеќиња, нечистотија, специјални пораки, коса, парфем и пепел на најблиските (миленичиња, луѓе). Потсетник : Ако имате проблем со производот, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро. Ве молиме, не враќајте го по своја волја, ви благодарам за соработката! Име : Кремација за клуч за кремирање материјал : не'рѓосувачки челик Колор : Како што се прикажува сликата на сликата : 1 парчиња.