CNC Spaceboard Surfaction Router Bits, 1/4 Shank 1 Cutting Dialmeter T Form Thape Melling Cutter Planing Tool/Алатка за обработка на дрво од TackPro
  • Неодамнешно

CNC Spaceboard Surfaction Router Bits, 1/4 Shank 1 Cutting Dialmeter T Form Thape Melling Cutter Planing Tool/Алатка

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Совршена големина CNC Spaceboard Surfaction Router Bit] Shank : 1/4 ", намалување на дијаметарот : 1", намалување на должината : 1/4 ", да ви помогне да направите совршен производ за обработка на дрво челични тела со дизајн против повратни информации. Изградба и отпорна на топлина тефлон облога. Тотално затворен и подмачкуван. [Широк спектар на апликации] Погоден за шума, МДФ, табла за честички, компактен панел од иверица, избегнувајте сечење на материјали од метал и не-дрвени материјали, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви As : челик, железо, песок, итн. [Погодна опрема] Машина за гравирање на дрво, машина за кастрење, итн. Користејќи рака за правење фиока или друга обработка на дрво. Совршен избор на професионалци и хобисти! Најдобрата услуга за нашите клиенти, ние сме одговорни пред нашите артикли, доколку имате какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме и ќе ви обезбедиме гаранција за квалитет на живот. [Совршена големина на рутерот за површински површини на CNC Spaceboard Bit] Шанк : 1/4 ", намалете го дијаметарот : 1", намалување на должината : 1/4 ", ви помагаат да направите совршен производ за обработка на дрво. [Висок квалитет на рутерот за површински пакети за површина на CNC, цврсти зацврстени челични тела со дизајн против повратни информации. Изградете и отпорна на топлина облога на тефлон. Тотално затворен и подмачкуван. [Широк спектар на апликации] Погоден за шума, МДФ, табла за честички, компактен панел од иверица, избегнувајте сечење на материјали за железо и не-дрвени материјали, како што се : челик, железо, песок, итн. [Погодна опрема] итн. Користење за рака за правење фиока или друга обработка на дрво. Совршен избор на професионалци и хобисти!. [Гаранцијата за живот] Tack Pro се посветени да ја обезбедат најдобрата услуга за нашите клиенти, ние сме одговорни на нашите предмети, доколку имате какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме и ќе ви обезбедиме гаранција за квалитет на живот. Tack Pro Tool е компанија која е посветена на обезбедување на најисплатливиот CNC Spaceboard Surfacting Router Bit со најдобар квалитет.