Cusrtyh 15 Листови балон роденден покани картичка со со 15 Коверти,Балон тема роденден Покана картички роденден партија, Двострани Роденден Покана картички, Роденден Па
  • Неодамнешно

Cusrtyh 15 Листови балон роденден покани картичка со со 15 Коверти,Балон тема роденден Покана картички роденден

DEN 145.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Професионален Дизајн : ова поканува картички е навистина убава забава нагласи,Полн со прекрасни елементи и интересен јазик,преку боја, текст, и изглед дизајн,Нека луѓето кои го добиваат се чувствуваат вашата грижа и вкусшто е многу популарно. Соодветна Големина : Двостран Дизајн,Картички За Покани За забави Измерете приближно ГОЛЕМИНА 3,9 инчи на 5,9 инчи. Вклучените пликови се со димензии 4,5 инчи на 6,5 инчи. Исклучителен Сет : 15 Листови картички за покани за забави и 15 соодветни пликови. Повеќе Опции : имаме многу повеќе картички за покани за избор со различни теми, погодни за различни апликации за партиски сцени такви девојки, момчиња, па дури и возрасни.родендени, тушеви за бебиња, свадби,забави за викенд, празнична забава и многу повеќе. Практична Примена : Секоја одлична картичка за покана има простор да пополни со информации за тоа кога, каде, како да одговори и многу повеќе.Направено од хартија што е лесно да се напише.Без разлика дали станува збор за пенкало со потпис, хемиско пенкало, молив и така натаму, лесно може да се напише. Професионален Дизајн : ова поканува картички е навистина убава забава нагласи,Полн со прекрасни елементи и интересен јазик,преку боја, текст, и изглед дизајн,Нека луѓето кои го добиваат се чувствуваат вашата грижа и вкус.што е многу популарно. Соодветна Големина : Двостран Дизајн,Картички За Покани За забави Измерете приближно ГОЛЕМИНА 3,9 инчи на 5,9 инчи. Вклучените пликови се со димензии 4,5 инчи на 6,5 инчи. Исклучителен Сет : 15 Листови картички за покани за забави и 15 соодветни пликови. Повеќе Опции : имаме многу повеќе картички за покани за избор со различни теми, погодни за различни апликации за партиски сцени такви девојки, момчиња, па дури и возрасни.родендени, тушеви за бебиња, свадби,забави за викенд, празнична забава и многу повеќе. Практична Примена : Секоја одлична картичка за покана има простор да пополни со информации за тоа кога, каде, како да одговори и многу повеќе.