Персонализирани Женски Чаши Шери Кафе Чаши, Средни, Разнобојни
  • Неодамнешно

Персонализирани Женски Чаши Шери Кафе Чаши, Средни, Разнобојни

DEN 111.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Идеален за сите ваши омилени топли и ладни пијалоци и може да се користи како декорација, додаток за биро, држач за моливи и подарок за тоа тешко да се купи за некој посебен Однесувајте се кон себе или дајте како подарок на некој посебен, може да се користи за дома и канцеларија. Одличен подарок за одмор или роденден за вашата најдобра пријателка, мајка, Сестра, Шеф, мајка, тетка, баба, сопруга, ова претставува прифатлива новина што ќе ја ценат со години. Идеален за сите ваши омилени топли и ладни пијалоци и може да се користи како декорација, додаток за биро, држач за моливи и подарок за тоа тешко да се купи за некој посебен. Однесувајте се кон себе или дајте како подарок на некој посебен, може да се користи за дома и канцеларија. Одличен подарок за одмор или роденден за вашата најдобра пријателка, мајка, Сестра, Шеф, мајка, тетка, баба, сопруга, ова претставува прифатлива новина што ќе ја ценат со години. Привлечни обрасци подобрени со бисерен сјај, широк спектар на женски имиња направени во завршна обработка на фолија и лакирани украси, нашите нови кинески чаши за коски се навистина привлечни.