2022 2023 Жолт Лабрадор Ретривер Кученца Календар-Раса На Кучиња Месечен Ѕиден Календар - 12 х 24 Отворена-Дебела Хартија Без Крварење-Подарок-Организирање Календар За П?
  • Неодамнешно

2022 2023 Жолт Лабрадор Ретривер Кученца Календар-Раса На Кучиња Месечен Ѕиден Календар - 12 х 24 Отворена-Дебела Хартија

DEN 255.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оригиналниот Жолт Лабрадор Ретривер кученца куче раса календар! НАПРАВЕНО ВО САД СО ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН НА СОДРЖИНА и ФОТОГРАФИЈА - Со најдобрите жолти кученца лабрадор Ретривер фотографи на планетата Секоја од месечните страници содржи минати и идни датуми за референцирање за планирање и следење на вашите месечни цели + календар за бонус месеци за вашата долгорочна стратегија и планирање. ВКЛУЧЕН Е БОНУС СЕПТЕМВРИ - 22 ДЕКЕМВРИ - Висечки месечен ѕиден календар од СЕПТЕМВРИ 2022 ГОДИНА-ДЕКЕМВРИ 2023 година. Квадратен календар на прекрасни Жолти Кученца Лабрадор Ретривер е идеален за создавање удобен изглед во домот и канцеларијата. Големина Затворена : 12 W x 24 H, Големина Отворена : 12 w x 24 H. ГОЛЕМИ НЕПРИКОСНОВЕНИ БЛОКОВИ ЗА ПИШУВАЊЕ-Големи, неповредени дневни блокови обезбедуваат многу простор за вашите белешки, идеи, мисли и многу повеќе. Секој блок е 1,625 х 1,625, Фазите На Месечината и празниците се наведени во блокот. Се истакнуваат федералните Празници. ПРЕМИУМ ХАРТИЈА - секој Од нашите мали Серии Жолти Лабрадор Ретривер кученца календари работи користи најгуста хартија во нивната класа. Нашите занаетчии ги произведуваат овие премиум бонус месец 2023 Жолта Лабрадор Ретривер кученца календари со Висока Дефиниција Жолта Лабрадор Ретривер кученца слики и печатете ги токму овде во Сад користејќи најквалитетни мастила и Еколошки Американски труд од одговорни извори. Оригиналниот Жолт Лабрадор Ретривер кученца куче раса календар! НАПРАВЕНО ВО САД СО ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН НА СОДРЖИНА и ФОТОГРАФИЈА - Со најдобрите жолти кученца лабрадор Ретривер фотографи на планетата. Секоја од месечните страници содржи минати и идни датуми за референцирање за планирање и следење на вашите месечни цели + календар за бонус месеци за вашата долгорочна стратегија и планирање. ВКЛУЧЕН Е БОНУС СЕПТЕМВРИ - 22 ДЕКЕМВРИ - Висечки месечен ѕиден календар од СЕПТЕМВРИ 2022 ГОДИНА-ДЕКЕМВРИ 2023 година. Квадратен календар на прекрасни Жолти Кученца Лабрадор Ретривер е идеален за создавање удобен изглед во домот и канцеларијата.