3 фаза 80A DIN Rail WiFi Circuit Smart Switch Далечински управувач со апликација за паметен дом MCB тајмер
  • Неодамнешно

3 фаза 80A DIN Rail WiFi Circuit Smart Switch Далечински управувач со апликација за паметен дом MCB тајмер

DEN 1273.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Wi-Fi Далечински управувач за прекинувачи на колото Оценета струја 3*100-230 V 50/60 Hz. Производот работи со 3*120 V, 3*220 V, 3*220 V, 3*230 V, 3*240 V. Wi-Fi Далечински управувач за прекинувачи на колото. Оценета струја 3*100-230 V 50/60 Hz. Производот работи со 3*120 V, 3*220 V, 3*220 V, 3*230 V, 3*240 V. Далечински управувач2.