ДА Не Среќен Подарок Црн / за iPhone 5/Софтбанк SAPIP5-PCCL-201-N076
  • Неодамнешно

ДА Не Среќен Подарок Црн / за iPhone 5/Софтбанк SAPIP5-PCCL-201-N076

DEN 595.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производител Број На Модел : САПИП5-ПЦЦЛ-201-Н076 Производител Број На Модел : САПИП5-ПЦЦЛ-201-Н076. Поп случај со празнична торба мотив. Го штити вашиот Iphone 5/Soft Bank од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Земете го со вас со поп дизајн што ќе направи да се чувствувате како промена на облеката. [Опис на производот] Материјал : тело На Куќиштето/Третман Со Поликарбонат : ув мастило за стврднување, завршна обработка на горниот слој (без печатење на страните) [компатибилни модели] i Phone 5/Soft Bank *Спецификациите може да се променат без претходно известување. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии. Ги штити грбот и страните. ●Телефонот може да се полни со приложено куќиште (само кабел) што не е компатибилно со полначи од типот на работната површина. [За Времето На Испорака] *бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчија, може да потрае и до 3 недели пред да се испрати. Ве молиме признајте.