Случајот за клип за клип за клубови со грубо капаче за покривање, носат заштитно компатибилно со Asus padfone x mini
  • Неодамнешно

Случајот за клип за клип за клубови со грубо капаче за покривање, носат заштитно компатибилно со Asus padfone x mini

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Црниот солиден футрола за прицврстување на клипот за вртење на појасот Fonus (TM) солиден случај со клип за вртење на појасот. Солиден материјал и градба. Лесно вклучено, лесно од кој било појас, чанта, ранец. Супер силен клип за вртење на појасот го одржува вашиот случај обезбеден на вашиот појас. Можете да го користите вертикално или хоризонтално преку клип за вртење. Безбеден, солиден случај за носење, заштита на вашиот мобилен паметен телефон. Премиум платно, најлон за носење на тешки тешки страни. Забелешка : Овој случај е само за голи телефон и нема да одговара со друг густ/гломазен случај на телефон. Може да одговара со тенок случај на кожа, но јас. Затворање на велкро. Безбедното Velcro Clap го одржува вашиот телефон безбедно во случајот. Совршен за пешачење, кампување, градежништво, пејзажи на отворено. Доаѓа во пакување на големо (пакет што не се мало). Црниот солиден футрола за прицврстување на клипот за вртење на појасот. Соливиот товар го заштитува вашиот телефон во сите услови. Направено од екстремно издржлив материјал и опремено со целосно затворено дно, апсорбира шокови и ги штити вашите предмети од елементите. Со силен клип што се придава безбедно над и под вашиот појас и дополнителна јамка за појас. Овој случај за мобилен телефон обезбедува безбедно складирање за вашиот мобилен телефон. Спуштањето, кршењето или губењето на вашиот мобилен телефон не е опција што ви треба трајно, интуитивно решение за да се осигурате дека вашиот телефон останува со вас и на едно парче. Нашиот карго за пионерски клип го чува секој мобилен уред заштитен, прикачен и достапен. Не грижете се да го испуштите вашиот телефон или да го оставите некаде! Чувајте го прицврстено на вашиот џеб, појас или чанта! Искористете го на ременот и можете да го обезбедите вашиот телефон во секое време. Торбичката може да се користи вертикално или хоризонтално, бидејќи клипот на ременот се врти 90 степени. Доаѓа во пакување на големо (пакет што не се мало).