Грејс Чај Чај Редење Кафе Чај Кригла 10-Унца Сет од 4 Со Метален Држач
  • Неодамнешно

Грејс Чај Чај Редење Кафе Чај Кригла 10-Унца Сет од 4 Со Метален Држач

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплет Од Четири (4) Чаши За Редење од 10 унци и (1) Една Метална Кула Секоја Чаша е висока 3,125 инчи со дијаметар од 3,5 инчи. Вкупна големина на кулата ( во инчи) - 5 3/4 х 4 7/8 х 10 3/8. Направено од Фин Порцелан. Безбедна Машина За Миење Садови. Не Е Безбеден Во Микробранова Печка поради Златна Облога. Изработена Во Кина, Дизајнирана Од Грејс чај. Грејс Чај Комплет Од Четири (4) Чаши За Редење од 10 унци и (1) Една Метална Кула. Изработена Во Кина, Дизајнирана Од Грејс чај.