Бестојард Десктоп Декор Модел Велигден Дрво Маса Украси Дрво Велигден Пиле Фигурини Кокошка Дрвени Исечоци Велигденски Орнаменти За Домашна Продавница Канцелари
  • Неодамнешно

Бестојард Десктоп Декор Модел Велигден Дрво Маса Украси Дрво Велигден Пиле Фигурини Кокошка Дрвени Исечоци Велигденски

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлично е да се постави на вашата полица за книги, прозорец, работна површина, трпезарија или кое било друго истакнато место во вашата куќа каде што секој може да го види дрвени пролетни украси на масата. Дизајн на петел, ја прави вашата велигденска забава порадосна и пријатна. велигден трпеза украси. Погоден за велигденска забава, детска забава, лесно се додава повеќе празнична атмосфера. велигденски десктоп украси. Изработени од врвен материјал и фина изработка, овој украс е одличен за велигденска декорација. Одличен подарок за пријателите и семејствата. велигденски украси за домови. Одлично е да се постави на вашата полица за книги, прозорец, работна површина, трпезарија или кое било друго истакнато место во вашата куќа каде што секој може да го види. дрвени пролетни украси на масата. Дизајн на петел, ја прави вашата велигденска забава порадосна и пријатна. велигден трпеза украси. Погоден за велигденска забава, детска забава, лесно се додава повеќе празнична атмосфера. велигденски десктоп украси. Изработени од врвен материјал и фина изработка, овој украс е одличен за велигденска декорација. Одличен подарок за пријателите и семејствата. велигденски украси за домови. Велигден Дрво Маса Украси Дрво Велигден Пиле Фигурини Кокошка Дрвени Исечоци Велигденски Орнаменти За Домашна Продавница Канцеларија Центар Декорација Функција-Материјал : дрво; Пакет Вклучувајќи 1pc x велигден украс.