TER CUSTACE HEXAGON стаклен прстен кутија со мов за свадбена церемонија роденденски ангажман прстен кутија за предлог -кутија за носачи со имиња и иницијали, држач за накит
  • Неодамнешно

TER CUSTACE HEXAGON стаклен прстен кутија со мов за свадбена церемонија роденденски ангажман прстен кутија за предлог

DEN 543.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

♥ Како да се прилагоди : 1 Кликнете на "Прилагодете сега", 2. Изберете го омилениот стил на мов, 3. Запишете ги информациите што сакате да ги гравите, 4. Додадете во количката; Haveе ги имате вашите персонализирани подароци. ♥ Прилагодена шестоаголна стаклена кутија со мов - Едноставно шестоаголно стакло со елегантни и софистицирани линии ја прободуваат врвната прстенеста кутија, додавајќи дополнителна романса и фантазија на персонализираниот држач за прстен. ♥ Совршен подарок за неа - оваа сопствена кутија за прстен би била совршена за свадби, прилики за предлози, итн. Секој ќе биде привлечен со таков модерно прстен случај. Направете го тоа додаток на вашиот важен момент со вашата девојка. ♥ Материјали со висок квалитет : Направено од висококвалитетно стакло, може да се користи долго време. Границата е изработена од висококвалитетен бакарен метал и е светло обоена. ♥ Забелешка - Забележете дека мов е лажен и се користи само за украсни цели. ♥ Како да се прилагоди : 1. Кликнете на "Прилагодете сега", 2. Изберете го омилениот стил на мов, 3. Запишете ги информациите што сакате да ги гравите, 4. Додадете во количката; Haveе ги имате вашите персонализирани подароци. ♥ Прилагодена шестоаголна стаклена кутија со мов - Едноставно шестоаголно стакло со елегантни и софистицирани линии ја прободуваат врвната прстенеста кутија, додавајќи дополнителна романса и фантазија на персонализираниот држач за прстен. ♥ Совршен подарок за неа - оваа сопствена кутија за прстен би била совршена за свадби, прилики за предлози, итн. Секој ќе биде привлечен со таков модерно прстен случај. Направете го тоа додаток на вашиот важен момент со вашата девојка. ♥ Материјали со висок квалитет : Направено од висококвалитетно стакло, може да се користи долго време. Границата е изработена од висококвалитетен бакарен метал и е светло обоена. ♥ Забелешка - Забележете дека мов е лажен и се користи само за украсни цели. Персонализирана кутија за венчаници, стаклена кутија, кутија за носачи на прстенот, врежана прстенест кутија, свадба на прстенот, декор подароци за младоженец за невестата - Опис Персонализирана кутија за прстен за најголемиот ден од вашиот живот ! Секоја од нашите персонализирани прстенести кутии е рачно изработена со loveубов само за вас! Можеме да ви помогнеме со нашата кутија за прстени во многу различни дизајни.