И. Ц. Колекции Капак За Пелени Со Двојно Седиште За Бебиња Со Раб На Возбуда
  • Неодамнешно

И. Ц. Колекции Капак За Пелени Со Двојно Седиште За Бебиња Со Раб На Возбуда

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Памучна постава. Батист Памучна Пелена Покријте Со собрани рабови на возбуда. Пристрасност намалување на седиштето. Вметната еластична половина. Ве молиме имајте предвид дека, ова е за една пелена покритие, а не пар. Исто така, ако барате помало вклопување, Купете Стил 163. Прави одличен подарок. Овие капаци за пелени со двојно седиште се одлични за вашите девојчиња! Направете ги вашите принцези пошарени и поудобни.