Коцки Ткаени Коцки Корпи Корпи За 13х13 Коцка Организатор/Полици, Корпи За Складирање За Складирање/Организирање, Ткаенина Плакарот Организирање Кошница Корпа 4 Пак?
  • Неодамнешно

Коцки Ткаени Коцки Корпи Корпи За 13х13 Коцка Организатор/Полици, Корпи За Складирање За Складирање/Организирање, Ткаенина

DEN 959.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ткаени Јаже Поставете 4 издржливи и меки ткаени корпи за складирање јаже, тркалезни 12, 6х12, 6х12, 6 инчи. Изработено од тешко ткаено јаже, БЕЗ СИЛЕН МИРИС, долготраен, пријателски за кожата, симпатичен и мек и практичен. Тркалезни корпи за корпи се вклопуваат 13би13 организатор на коцки и полици, за складирање ткаенина, под масата на влезот, на полицата, под клупата, тие се совршен начин за складирање на се што ќе помислите. Рачки за издржливост : сите корпи за корпи доаѓаат со рачки, лесни за движење и одземање, меки, но доволно цврсти за да застанат сами. Забелешка-кантите За корпи за складирање со тркалезно јаже ќе пристигнат преклопени, можете да ставите тешки работи во корпата, со текот на времето и тежината во нив, тие ќе се преобликуваат. Можете исто така да ги пеглате со пароброд. Поставете 4 издржливи и меки ткаени корпи за складирање јаже, тркалезни 12, 6х12, 6х12, 6 инчи. Изработено од тешко ткаено јаже, БЕЗ СИЛЕН МИРИС, долготраен, пријателски за кожата, симпатичен и мек и практичен. Тркалезни корпи за корпи се вклопуваат 13би13 организатор на коцки и полици, за складирање ткаенина, под масата на влезот, на полицата, под клупата, тие се совршен начин за складирање на се што ќе помислите. Рачки за издржливост : сите корпи за корпи доаѓаат со рачки, лесни за движење и одземање, меки, но доволно цврсти за да застанат сами. Забелешка-кантите За корпи за складирање со тркалезно јаже ќе пристигнат преклопени, можете да ставите тешки работи во корпата, со текот на времето и тежината во нив, тие ќе се преобликуваат. Можете исто така да ги пеглате со пароброд.