Adidas Originals Utility Pro 2.0 ранец, црна, една големина
  • Неодамнешно

Adidas Originals Utility Pro 2.0 ранец, црна, една големина

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој производ е направен со рециклирана содржина како дел од нашата амбиција да ставиме крај на пластичен отпад Доживотна гаранција - изградена да трае. Избришете ја поставата за лесно чистење на точки со сапун и вода. Внатрешно складирање на уво-пушка и полнач. Прилагодлива лента - Носете во должина што работи за вас. Овој производ е направен со рециклирана содржина како дел од нашата амбиција да ставиме крај на пластичен отпад. Доживотна гаранција - изградена да трае. Избришете ја поставата за лесно чистење на точки со сапун и вода. Внатрешно складирање на уво-пушка и полнач. Прилагодлива лента - Носете во должина што работи за вас. Отидете во градот, кампусот или линијата во царина со овој ранец на Адидас. Има посветено складирање внатре за вашите ушни уши и полнач. Направено е со рециклирана содржина како дел од заложбата на Адидас да помогне во крај на пластичниот отпад. Поставата за лесна грижа се брише чиста.