КОНЕКТОРИ За БАТЕРИИ DOITOOL Електрични Електрични 1 Компјутер DIY Адаптер DIY Конектор За Напојување DIY Адаптер За Напојување Адаптер За Напојување Електрични Конектор?
  • Неодамнешно

КОНЕКТОРИ За БАТЕРИИ DOITOOL Електрични Електрични 1 Компјутер DIY Адаптер DIY Конектор За Напојување DIY

DEN 250.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПЛАСТИЧЕН АДАПТЕР : Лесен за инсталирање, многу добро се заклучува на батеријата Адаптерот има инсталирано 12 мерач жица. ПЛАСТИЧЕН КОНЕКТОР : Фината изработка и изглед ја обезбедуваат неговата популарност и практичност. DIY АДАПТЕР : ќе имате добро искуство во користењето поради совршената изработка на овој производ. DIY КОНЕКТОР : Функција што се однесува до држачот на слотот за полица за батерии, може да се најде дупка за проверка на осветлување. Надградба на вашиот, играчки или роботика која е лесна за употреба. ПЛАСТИЧЕН АДАПТЕР : Лесен за инсталирање, многу добро се заклучува на батеријата. Адаптерот има инсталирано 12 мерач жица. ПЛАСТИЧЕН КОНЕКТОР : Фината изработка и изглед ја обезбедуваат неговата популарност и практичност. DIY АДАПТЕР : ќе имате добро искуство во користењето поради совршената изработка на овој производ. DIY КОНЕКТОР : Функција што се однесува до држачот на слотот за полица за батерии, може да се најде дупка за проверка на осветлување. Надградба на вашиот, играчки или роботика која е лесна за употреба. Список на пакети 1 х Карактеристики На Приклучокот За Напојување На Батеријата-Големина : 8, 30Х7, 50Х7, 00см/ 3, 26Х2, 95Х2, 75 инчи. - Функција што се однесува до држачот за слот за полица за батерии, може да се најде дупка за проверка на осветлување. - Лесен за инсталирање, брави на батеријата многу добро. Адаптерот има инсталирано 12 мерач жица. - Се додека батеријата е инсталирана во конекторот, лесно може да ја поврзете батеријата со вашите уреди. - Одличната изработка на нашиот производ ќе ви донесе добро искуство со користење. - Надградба на вашиот, играчки или роботика која е лесна за употреба. - Материјал : Пластика. Информации за стоки дали барате професионален, достапен адаптер ЗА батерии САМ? Дали сте во потрага по цврста, алатка која може да направи повеќе работи одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашиот професионален адаптер ЗА батерии САМ мора да ги задоволи вашите потреби.