Гузини Почетни Јадења, Една Големина, Глина
  • Неодамнешно

Гузини Почетни Јадења, Една Големина, Глина

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензија : 29,5 x 21,4 x h5, 2cm Колекција : Тиера-Дизајнер : Пио И Тито Тосо. Сад со бела надвор и обоени внатре, со модел на концентрични кругови кои создаваат варијација и атрактивен оптички ефект. Направено од комбинација од 100% рециклиран материјал и висококвалитетен акрилен материјал. Официјален Производ Гузини-Произведен Во Италија од 1912 година. Димензија : 29,5 x 21,4 x h5, 2cm. Колекција : Тиера-Дизајнер : Пио И Тито Тосо. Сад со бела надвор и обоени внатре, со модел на концентрични кругови кои создаваат варијација и атрактивен оптички ефект. Направено од комбинација од 100% рециклиран материјал и висококвалитетен акрилен материјал. Официјален Производ Гузини-Произведен Во Италија од 1912 година. Јадењето за коњи е поделено на три дела, за да се смести нешто од кикирики до маслинки, стапчиња од свеж зеленчук или вкусни коцки сирење. Со атрактивни, заоблени форми, тоа е загарантирано погодно. Направено со рециклирање на осум 100% шишиња за вода за еднократна употреба по потрошувачите.