Jatyfing 2pcs кристална лебед статуа Рачно изработена стаклена декорација на хартија за домашна декорација, свадба, подарок за роденден, подарок за Денот на вineубените
  • Неодамнешно

Jatyfing 2pcs кристална лебед статуа Рачно изработена стаклена декорација на хартија за домашна декорација,

DEN 287.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Пар прекрасни украси на лебеди се изработени од висококвалитетни К9 кристали, производот има многу мазно и совршено чувство Големина : Пар лебеди содржи една голема и една мала, голема големина : 3,93in*1.33in, мала големина : 3.74in, тежината на производот е 320g (11. Исклучителен подарок : Лебедот ја симболизира loveубовта и отсекогаш се сметаше за симбол на среќа, мудрост и блескаво, што го прави совршен подарок за пријателите и семејството на родендени, Божиќ, свадби, Денот на мајката и Денот на вineубените. Услуга по продажба : Ако имате какви било проблеми со квалитетот на производот, ве молиме контактирајте со нас, продавницата 24 часа ќе одговори на клиентите, производот пристигнува со проблеми со квалитетот или проблеми со транспортот, продавницата исто така може да се преиспита или да се врати, можете да бидете сигурни дека тоа Набавка на нашите производи. Вовед : Лебедово е изработено од висококвалитетен К9 кристал, транспарентен и пенлив, добредојдени клиенти за складирање, обезбедување на квалитет.