На мојот син Подарок | Мажите персонализиран врежан минималистички метален паричник од мајка мајка | Сопствена Loveубовна порака тенок држач за алуминиумска картичк
  • Неодамнешно

На мојот син Подарок | Мажите персонализиран врежан минималистички метален паричник од мајка мајка | Сопствена Loveубовна

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Персонализиран подарок за синови - тоа е сентиментален подарок и совршен за сини подароци од мајка мајка Како роденденски подароци, Божиќни подароци, подарок за венчавки, подарок за дипломирање, подарок за распоредување, подароци за Денот на благодарноста, подарок за возрасни. Уникатни персонализирани подароци и може да се борат секој ден!. Тенок минималистички паричник - 0,91 x 1,42 x 0,43 инчи. Случајот со пари може да има 1-12 картички без нарушување. 304 Клип за пари од не'рѓосувачки челик се користи за одржување на готовина и сметки. Надвор од надвор го олеснува притискањето на картичките. Нема потреба повеќе да се грижите за вашите надуени предни џебови со овој тенок паричник за картички. Постојано ласерско врежано - ние користиме ласери со голема моќност кои го испаруваат материјалот за да создадат врежан текст или фотографии, што создава јасно, трајно и привлечно гравура на металната површина. Нема да избледи или да се истроши. Паричник за блокирање на РФИД - Направен од премиум авијациски алуминиум, метално тело со голема јачина обезбедува долг животен век на услугата. Премиум метална текстура не е само еден вид чувство на допир, туку и еден вид чувство на визија. Дизајнот за заштита на блокирање на РФИД ја обезбедува вашата безбедност на приватната сопственост. Гаранција за услуга - Ако имате какви било проблеми, можете да контактирате со нас, нашиот тим за услуги ќе ви помогне да го решите за 24 часа. Минималистички Исклучителен паричник на метални картички - Стилска едноставност издржлива - Погодна за секој човек Тенок паричници за блокирање на РФИД е секојдневна неопходна за да му помогне да ужива во животот и е задолжително за секој човек. Алуминиумскиот паричник е совршен избор за мажи - сопруг, дечко, тато, син, додатоци на брат. Материјали со висок квалитет : држачите на кредитни картички се изработени од алуминиумска легура од 6061-T6 воен степен, ултра тенок и доказ за гребење, доказ за заби и доказ за растурање.