Happyyami Home Decor 2 метри Среќен Велигден Бурлап Бантинг Банер зајаци виси декорација Среќно Велигденски висини Велигден Бурлап Банер Велигденски украси Дома забава Дек
  • Неодамнешно

Happyyami Home Decor 2 метри Среќен Велигден Бурлап Бантинг Банер зајаци виси декорација Среќно Велигденски

DEN 118.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? Лесно за- Велигденскиот банер и банерот за зајаци се лесни за и отстранување, едноставен декор за висина на Велигден виси му дава убав визуелен изглед што можете да го чувате кога не сте во употреба, зазема помалку простор и може да се примени за следните години Велигден ? Полн со велигденска тема- Како што покажуваат сликите, ова знаме за влечење на банер на зајакот е организирано разнобојни зајаци, разни бои како сина, розова, жолта, класична зајачка форма ќе биде сладост и топлина до вашата домашна декорација. Квалитетни материјали- Оваа велигденска тема што виси банер е главно изработена од материјали за бурап и лента, а банерот за зајаци главно е направен од чувствуван материјал, кој е мек и удобен, лесен и лесен за, и издржлив, не е лесен или избледен. ? Среќниот Банер за велигденски бурлап ќе биде пријатна и мирна среќна велигденска атмосфера и ќе биде хит на вашата партија за да донесе поголема радост. ? Широка апликација- можете да го засадите зајак банер во вашата трпезарија, камин од мантија, wallид, надворешен трем, маси за десерт и така натаму; Банер за зајаче е добра декорација за одмор, роденден и други прилики; Банерот за осветлување е исто така добар како позадина за фотографијата, направете ја вашата забава позабавна и незаборавна. Опис- Големина (единечен транспарент) : За. 5 инчи (lxw)- Должина на низата : 2 m- боја : светло кафеава- материјал : пакет со бурлап, вклучувајќи 1 x сет Велигденски транспаренти гроздобер burlap jute bunting banners.